Dostawę towaru realizujemy za pośrednictwem:

  • firmy kurierskiej DHL
  • firmy kurierskiej SUUS
  • firmy kurierskiej DPD
  • firmy kurierskiej FedEx

Próbki materiałów dostarczamy za pośrednictwem:

  • firmy kurierskiej Inpost
  • Paczkomaty InPost

Produkty wysyłane są w solidnie zapakowanych paczkach lub na palecie - w zależności od wielkości zamówienia. Towar jest kompletowany i wysyłany w ciągu 24h od momentu zaksięgowania płatności (w dni robocze). W przypadku bardzo dużej ilości zamówień ten czas może wydłużyć się do maksymalnie 72 godzin, ale o tej sytuacji klient zostanie powiadomiony niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Czas dostawy zamówienia to maksymalnie dwa dni robocze.

Pamiętaj, że masz prawo obejrzeć zewnętrzny stan paczki w obecności kuriera. Jeśli przy odbiorze paczki zauważysz, że jest ona uszkodzona, prosimy o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera lub umieszczenie informacji o tym fakcie na liście przewozowym. Brak w/w informacji oznacza, że paczka dotarła w stanie nieuszkodzonym i ewentualne reklamacje mogą zostać rozpatrzone negatywnie.

Strona internetowa www.namur.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.namur.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć