Deska rustykalna PUR

Deska rustykalna PUR

56,80 zł
Brutto

Deski dekoracyjne PUR są dostępne w szerokości 13 cm i 20 cm, przy stałej długości 260 cm i grubości 3 cm. Deski są dostępne w dwóch kolorach: jasny brąz i ciemny brąz oraz na indywidualne zamówienie również w naturalnym kolorze do pomalowania we własnym zakresie i według własnych potrzeb.

Produkt jest sprzedawany na sztuki.

Szerokość

 
Opis produktu

Deski dekoracyjne PUR produkowane są ze sztywnej pianki poliuretanowej, w której czynnikiem spieniającym jest woda. Pianka ma właściwości samo gasnące, palność według DIN 4102 B-3. Deski są wykorzystywane jako element dekoracyjny ścian i sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. 

Deski dekoracyjne PUR są doskonałym odwzorowaniem starych desek z naturalnego drewna. Posiadają niewielki ciężar właściwy, tym samym są bardzo łatwe i szybkie w montażu. 

Wymiary desek [cm]
deska 13 cm - 260 x 13 x 3 / deska 20 cm - 260 x 20 x 3;

Oceń Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Strona internetowa www.namur.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.namur.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć