Czas realizacji zamówień:

Czas realizacji zamówień wynosi od 2-5 dni roboczych. Wyjątek stanowią produkty wykonane z pianki poliuretanowej PUR, w przypadku których czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 10 dni roboczych.  W niektórych sytuacjach możliwe jest uruchomienie priorytetowej obsługi zamówienia - w tym celu prosimy o kontakt z konsultantem pod nr tel. 690 001 116.

Dostawę towaru realizujemy za pośrednictwem:

  • firmy kurierskiej DHL ( w tym przesyłki za pobraniem i przesyłki dłużycowe)

Produkty wysyłane są w solidnie zapakowanych paczkach lub na palecie - w zależności od wielkości zamówienia. Przesyłki z reguły doręczane są przez firmę kurierską w następnym dniu roboczym po wydaniu paczki z naszego magazynu. Podany termin jest terminem deklarowanym przez firmę kurierską.

Pamiętaj:

Masz prawo obejrzeć zewnętrzny stan paczki w obecności kuriera. Jeśli przy odbiorze paczki zauważysz, że jest ona uszkodzona, prosimy o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera lub umieszczenie informacji o tym fakcie na liście przewozowym. Brak w/w informacji oznacza, że paczka dotarła w stanie nieuszkodzonym i ewentualne reklamacje mogą zostać rozpatrzone negatywnie.

Strona internetowa www.namur.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.namur.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć