Czas realizacji zamówień:

Dokładamy wszelkich starań, aby kurier z paczką w dłoniach zapukał do Ciebie w ciągu 48h po zakupie, jednak w przypadku towaru o małej dostępności realizacja może się wydłużyć do 4-ech dni roboczych.

Dostawę towaru realizujemy za pośrednictwem:

  • firmy kurierskiej DHL (przesyłki za pobraniem)
  • firmy kurierskiej SUUS (przesyłki dłużycowe)
  • firmy kurierskiej FedEx (pozostałe)

Produkty wysyłane są w solidnie zapakowanych paczkach lub na palecie - w zależności od wielkości zamówienia. Przesyłki doręczane są przez firmę kurierską w następnym dniu roboczym po wydaniu paczki z naszego magazynu. Podany termin jest terminem deklarowanym przez firmę kurierską.

Pamiętaj:

Masz prawo obejrzeć zewnętrzny stan paczki w obecności kuriera. Jeśli przy odbiorze paczki zauważysz, że jest ona uszkodzona, prosimy o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera lub umieszczenie informacji o tym fakcie na liście przewozowym. Brak w/w informacji oznacza, że paczka dotarła w stanie nieuszkodzonym i ewentualne reklamacje mogą zostać rozpatrzone negatywnie.

Strona internetowa www.namur.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.namur.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć