Kleje, impregnaty, lakierobejce 

Znaleziono 5 szt. produktów

Klej do cegieł dekoracyjnych, stanowiący jednocześnie fugę dostępny jest w czterech kolorach: biały, szary, brązowy i antracytowy. Klej jest sprzedawany w wiadrach o pojemności 3kg, 7kg i 20kg.

29,90 zł

Lakier impregnujący do zabezpieczania cegieł dekoracyjnych przed zewnętrznymi czynnikami atmosferycznymi.  zużycie 1litr/5-7m2 Produkt jest sprzedawany na opakowania o pojemności 1 litr.

26,90 zł

Klej do desek dekoracyjnych dostępny w dwóch kolorach: biały i brązowy. Do klejenia desek białych i patynowanych zaleca się stosowania kleju białego, do pozostałych kolorów desek kleju w kolorze brązowym. Klej jest sprzedawany w wiadrach o pojemności 3kg, 7kg i 20kg.

29,90 zł

Tiksotropowy, bezbarwny lakier impregnujący do zabezpieczania desek dekoracyjnych przed czynnikami atmosferycznymi. W przypadku desek białych i patynowanych należy je zawsze lakierować zarówno w zastosowaniach wewnętrznych jak i zewnętrznych. zużycie 1litr/6-7m2 Produkt jest sprzedawany na opakowania o pojemności 1 litr.

69,80 zł

Lakierobejca zaprawkowa przeznaczona do wykonywania zaprawek w elastycznych deskach dekoracyjnych. Występuje w dwóch odcieniach: jasnym (do desek białych i patynowanych) oraz ciemnym (do desek w pozostałych odcieniach). Lakierobejca jest sprzedawana w puszkach o pojemności 100ml.

21,80 zł
Showing 1 - 5 of 5 items

Top