Konsoleta K1212 ciemny brąz
Konsoleta K1212 ciemny brąz

Konsoleta K1212 ciemny brąz

32,00 zł
Brutto

Konsolety są wykonane ze sztywnej pianki poliuretanowej i służą jako element dekoracyjny umieszczany na końcach belek, imitując w ten sposób podpory. Produkty te są przeznaczone do stosowania wewnątrz pomieszczeń. 

Konsoleta K1212 pasuje do belki o wymiarach 12x12cm

Produkt jest sprzedawany na sztuki.

 
Opis produktu

Deski rustykalne PUR są wykonane ze sztywnej pianki poliuretanowej o właściwościach samo gasnących (palność wg DIN 4102 B-3). Produkt ten może być wykorzystany jako element dekoracyjny sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej. 

Kolor

Deski rustykalne PUR są dostępne w dwóch kolorach: jasny brąz i ciemny brąz, oraz na indywidualne zamówienie również surowe (naturalny kolor pianki) do pomalowania we własnym zakresie.

Wymiary konsolet [szerokość x wysokość]
12 x 12 cm

Zobacz także

Oceń Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Strona internetowa www.namur.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.namur.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć