Zachęcamy do zamówienia próbek naszych produktów,  aby mieć pewność co do doboru koloru, oraz wzoru.

Próbki można zamówić na stronie produktu, służy do tego celu przycisk „zamów próbkę”. Próbki wysyłane są w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia (dni robocze), a większość z nich już kolejnego dnia dociera do klienta za pośrednictwem kuriera DHL.

W przypadku cegieł dekoracyjnych, ze względu na niuanse kolorystyczne występujące w obrębie jednej gamy kolorystycznej,  sugerujemy zakup 2-3 sztuk tego samego koloru

Istnieje także możliwość bezpłatnej wysyłki próbek maksymalnie 2 sztuk, w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą formularza kontaktowego.

Zapraszamy,

Zespół namur.pl

Strona internetowa www.namur.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.namur.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć