Klej do belek 300ml

Klej do belek 300ml

26,50 zł
Brutto

Uniwersalny w zastosowaniu i nie zawierający rozpuszczalników klej montażowy,  bazujący na wodnej dyspersji akrylowej. Przeznaczony miedzy innymi do przyklejania elementów dekoracyjnych wykonanych z pianki poliuretanowej PUR.

Opakowanie 300 ml; kolor biały

1 klej wystarcza na około 5mb belki lub deski PUR

 

Klej montażowy Styrecol Eco charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do drewna, twardego PCW, metali, kamienia oraz do większości materiałów spotykanych w budownictwie takich, jak: cegła, beton, gips. Zachowuje elastyczność po wyschnięciu, jest odporny na wilgoć oraz wahania temperatury w zakresie –15 - +60 stopni C.

Zobacz także

Oceń Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Strona internetowa www.namur.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.namur.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć