Belka modern ciemny brąz 19 x 17cm
Belka modern ciemny brąz 19 x 17cm

Belka modern ciemny brąz 19 x 17cm

199,00 zł
Brutto

Belki dekoracyjne PUR są wykonane ze sztywnej pianki poliuretanowej i wiernie oddają urok naturalnego drewna. Produkt ten jest przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Dostępne długości belek 2m, 3m, 4m.

wymiar (szerokość x wysokość): 19x 17 cm; 

Produkt jest sprzedawany na sztuki.

Długość

 
Opis produktu

Deski rustykalne PUR są wykonane ze sztywnej pianki poliuretanowej o właściwościach samo gasnących (palność wg DIN 4102 B-3). Produkt ten może być wykorzystany jako element dekoracyjny sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej. 

Kolor

Deski rustykalne PUR są dostępne w dwóch kolorach: jasny brąz i ciemny brąz, oraz na indywidualne zamówienie również surowe (naturalny kolor pianki) do pomalowania we własnym zakresie.

Długość [m]
2 m, 3 m 4 m
Wymiary belek [szerokość x wysokość]
9 cm x 6 cm; 12 cm x 12 cm; 19 cm x 17 cm; 20 x 13 cm

Oceń Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Strona internetowa www.namur.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.namur.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć