Deska modern PUR ciemny brąz szer. 13cm

Deska modern PUR ciemny brąz szer. 13cm

85,00 zł
Brutto

Deski dekoracyjne PUR są wykonane ze sztywnej pianki poliuretanowej i wiernie oddają urok naturalnego drewna. Produkt ten jest przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń. 

wymiar: 13 x 260 cm; grubość: 3 cm

Produkt jest sprzedawany na sztuki.

Czas realizacji zamówienia ok 5-10 dni roboczych.

 
Opis produktu

Deski rustykalne PUR są wykonane ze sztywnej pianki poliuretanowej o właściwościach samo gasnących (palność wg DIN 4102 B-3). Produkt ten może być wykorzystany jako element dekoracyjny sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej. 

Kolor

Deski rustykalne PUR są dostępne w dwóch kolorach: jasny brąz i ciemny brąz, oraz na indywidualne zamówienie również surowe (naturalny kolor pianki) do pomalowania we własnym zakresie.

Wymiary desek [cm]
deska 13 cm - 260 x 13 x 3 / deska 20 cm - 260 x 20 x 3;
Powierzchnia 1 deski [m2]
deska 13 cm - 0,33 m2 / deska 20 cm - 0,52 m2

Zobacz także

Oceń Komentarze (0)

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Strona internetowa www.namur.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.namur.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć